Днес в нашето училище се проведе Ден на ученическото самоуправление. Събитието даде възможност на възпитаниците ни да се докоснат до реалната работна атмосфера и да поемат отговорност за организацията на учебния процес.












Учениците заеха ръководни и административни позиции:
• Директор и главен учител– координираха учебния ден и следяха за спазването на графика;
• Педагогически специалисти – подготвиха и преподадоха интересни и интерактивни уроци на своите съученици;
• Училищен психолог – изслушваше различни проблеми и оказваше подкрепа, проявявайки емпатия и пълна конфиденциалност;
• Помощен персонал – погрижиха се училището да е чисто, подредено и уютно и разбраха, че този труд е изключително тежък и отговорен.

























Този ден е ценен урок по лидерство, екипна работа и отговорност. Гордеем се с нашите ученици, които показаха зрялост и висок професионализъм.
Поздравяваме всички участници за отличното представяне и проявената отговорност и креативност!